Černé pouzdrové šaty | Pouzdrovéšaty.czČerné pouzdrové šaty

Černé pouzdrové šaty Ztělesněním dokonalé elegance jsou černé pouzdrové šaty. Jako nejvhodnější doplněk k nim se podle odborníků a módních návrhářů hodí pravé perly.

Investici do černých pouzdrových šatů mohou ženy i muži vnímat rozdílně. Zatímco ženy se chtějí mužům líbit, muži naopak chtějí získat ženino srdce. Vhodnými šaty a módními doplňky jde o jednu z elegantních možností, jak získat ženu snů.

Nejen černé pouzdrové šaty, které jsou dokonale ušité a mají kvalitní střih, mohou hezkým způsobem zvýraznit linii ženských boků a dalších křivek. Mezi doplňky se hodí zejména saka nebo bolera.

Módní tip

Váháte-li jak pouzdrové šaty kombinovat s dalšími oděvními doplňky, pusťte si film Snídaně u Tiffanyho, ve kterém herečka Audrey Hepburn na samém začátku překvapí v šatech od Givenchy.

Dojem nedostupnosti, elitářství a exkluzivity. I takovéto emoce mohou pouzdrové šaty způsobovat. Zvláště jsou-li vyrobeny značkou Coco Chanel.

Pozor na černou

Máte-li černé pouzdrové šaty, neměly byste mít na sobě dva a více černých prvků. Takže kromě černých šatů můžete mít třeba ještě černé lodičky či kabelku. Dejte si pozor i na takové kombinace jako je černá a bílá.

Černé šaty, bílé lodičky a kabelka rovněž působí jako pěst na oko. Je sice pravdou, že černá se hodí k téměř ke každé barvě, avšak takovýto kontrast je příliš velkou pěstí na oko a působí mdle a bez nápadu.

Potřebnou eleganci vám dodá například světle růžová, béžová či blankytně modrá.