Pouzdrové šaty zeštíhlující | Pouzdrovéšaty.czPouzdrové šaty zeštíhlující

Zeštíhlující černé minišaty Tři tipy pro každou ženu, která potřebuje nosit pouzdrové šaty, avšak nemá úplně štíhlou postavu. Zeštíhlující pouzdrové šaty mohou tento problém vyřešit.

Předně si musíte uvědomit, že zhubnout nedokáže každá žena. Co nedokážete vy, dokáže několik tipů a triků, jak vizuálně působit zeštíhlujícím dojmem a zároveň nosit pouzdrové šaty.

Řasení ubere kilogramy

Chcete-li mít postavu ve tvaru přesýpacích hodin a chybí vám nezbytné centimetry k vytoužené proporci? Řešením jsou drobné detaily, mezi které patří řasení, sámky a křidélka. Tito malí pomocníci tělo opticky zeštíhlí a příslušně vymodelují. Vy tak můžete s klidem vyrazit do společnosti nebo práce. Buďte si jistí, neboť tyto minimalisticky pojaté „vychytávky“ dokáží opticky odstranit nějaký ten faldík.

Optické triky poprvé

Štíhlejší siluetu vám pomohou vytvořit kontrastní vertikální (svislé) pruhy a jejich členění, které kopírují křívky vašeho těla. Pouzdrové šaty tak dokonale zeštíhlí. Vy se budete cítit dobře.

Pouzdrové šaty pro baculky podruhé

Nenechte se zmást titulkem. Pouzdrové šaty více sluší ženám, které je dokáží vyplnit svým tělem. Pokud máte malá ňadra, rovný hrudník a úzké boky, nebudou vám pouzdrové šaty slušet. Naopak ženy plnějších tvarů v nich budou excelovat. Samozřejmě i ty se někdy neubrání pocitu, že jsou pro „pouzdrovky“, jak se pouzdrovým šatům familiérně říká, dost sexy tělo.

Zeštíhlující fígl pro pouzdrové šaty

Pamatujte, že svislé a plastické pruhy na předním a zadním dílu vykonají své. Pokud jsou boky z tmavší univerzální barvy, plocha pouzdrových šatů se vizuálně zmenší a pouzdrové šaty budou působit zeštíhlujícím dojmem.