Pouzdrové společenské šaty | Pouzdrovéšaty.czPouzdrové společenské šaty

Společenské šaty Plesová sezóna je zatím daleko, avšak nikdy není dostatečně brzo přemýšlet o nových modelech. Přinášíme malý slovník společenských šatů, které si můžete koupit již dnes a rozšířit tak svůj šatník o další zajímavý kousek.

Pouzdrové šaty zdobené

Pouzdrové šaty nemusí být jen jednolitý kus látky, ale mohou být různě nazdobené. Třeba malými kamínky na prsou nebo volánkem.

Korzetové šaty

Korzetové šaty ve stylu Moulin Rouge nebo gothic. Vyrábějí se v různých barevných provedeních jako jsou třeba celé černé, bílé s krajkou, anebo s dalšími barvami či odstíny. Atraktivně budete vypadat třeba v červených korzetových šatech s krajkou, ve fialových šatech. Anebo si můžete pořídit zlatavě hnědé. Korzetové šaty mají vepředu i vzadu šněrování, některé ještě zip na boku. Tyto šaty jsou vhodné na plesy či do tanečních.

Koktejlky bez ramínek

Sexy šaty bez ramínek jsou vhodné na promoce, plesy, ale třeba také na svatby. Zvláště v případech, že jsou v decentních barvách (bílá, krémová, zlatá, stříbrná) anebo jsou jejich nositelky dostatečně sebevědomé (černá, červená).

Šaty s balonovou sukní

Společenské šaty s balonovou sukní jsou pohodlné a praktické zároveň. Díky svému všestrannému použití se hodí jak do tanečních, na plesy či na svatby, tak i jako top k legínám.

Šaty se širokou sukní

Šaty se širokou sukní se hodí třeba na maturitní večírky nebo do tanečních.

Šaty s krajkou

Pouzdrové šaty se širokými ramínky a opatřené krajkou. Nejčastěji se nosí v barvách jako je modrá, bílá, červená, černá. Vhodné pro celou řadu společenských a kulturních událostí mezi které patří vernisáže, bankety, svatby, promoce nebo plesy.