Šaty pro plnoštíhlé ženy mohou být šik| Pouzdrovéšaty.czŠaty pro plnoštíhlé ženy mohou být šik

Šaty pro plnoštíhlé Vybrat vhodné šaty pro plnoštíhlé nemusí být snadné. Každá žena, kterou trápí nějaké ty kilogramy navíc se potýká s jiným problémem.

Někdo má silnější postavu na všech místech, jiná naopak větší bříško a zadeček, jiné naopak mají postavu normální, zato dekolt a poprsí je více než bujný.

Řekněte dost pytlovitým šatům

Řada baculek dělá jednu základní chybu. Z nedostatku fantazie, ale i čirého zoufalství si na sebe vezmou beztvaré šaty, které jsou široké a připomínají pytel. Tímto outfitem dojem na široširé okolí neudělají.

Peplum šaty jsou vhodné i pro plnoštíhlé. Navíc jde o jeden z posledních módních trendů, který není určen jen a pouze pro štíhlé ženy.

Nebojte se vystoupit ze stereotypu a odhalte své křivky. Jděte na to od lesa a odvážně a odhalte své tělo v přiléhavých šatech. Jen si dejte pozor, aby šaty nebyly upnuté. Přiléhavé šaty vhodně zvýrazní vaši postavu avšak některé tělesné partie přitom dokáží schovat.

Všechno je o střihu

Nejlepšími šaty pro plnoštíhlé ženy jsou takové, které jsou pod ňadry přestřižené a až na samý okraj sukně jsou volné. Tímto střihem skryjete širší boky, větší břicho i stehna. Vhodným doplňkem jsou různé prostřihy na zádech.

Prsa jako přednost

Největší tělesnou předností plnoštíhlých žen jsou jejich plná prsa. Abyste je ukázala okolí je vhodné využít takové šaty, které mají dostatečně hluboký výstřih. V praxi jsou nejlepší takové, které ukáží dekolt do písmene V. tímto střihem si opticky prodloužíte krk a vaše horní partie budou vypadat více než dobře.